Autobusová doprava - TJ Dioss Nýřany

Nýřany autodoprava

Tělovýchovná jednota TJ Dioss Nýřany se věnuje nejen sportovním aktivitám a zastřešení jednotlivých sportovních oddílů a klubů. Je i provozovatelem autobusové dopravyV Nýřanech máme k dispozici nejen zájezdové autobusy, ale i mikrobusy. Nabízíme zajištění autobusové dopravy pro větší i menší skupiny osob, pro školy i sportovní oddíly na akce a utkání mimo naše město. Objednat si naše vozy můžete i na dopravu pro školní výlety, do divadel, pro tuzemské i zahraniční zájezdy. Jezdíme i pro cestovní kanceláře a agentury, které si nás pravidelně objednávají pro odvoz a svoz osob. Maximální obsazení autobusu je 49 míst, u minibusu 8 míst. Pokud potřebujete zajistit soukromou autobusovou dopravu, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si svůj termín jízdy!

Autobusová doprava

Autobusovou dopravu z Nýřan je možné objednat telefonicky, přes email i osobně. Zájemcům jsme k dispozici nejen každý všední den, ale i o víkendu, kdy jezdíme převážně pro sportovní oddíly a kluby tělovýchovné jednoty TJ Dioss Nýřany. Autobusová doprava je ideálním řešením pro cestování na turnaje,soustředění i výlety po okolí. Nýřany autobusNaše hromadné dopravní prostředky Vás dovezou kamkoliv po České republice, ale také do zahraničí. Vychutnejte si na cestě pohodlí našich zájezdových autobusů a minibusů.

Autobusová doprava Nýřany

Autobusová doprava je tělovýchovnou jednotou TJ Dioss Nýřany provozována již řadu let. Máme bohaté zkušenosti v oblasti autobusové dopravy a především kvalitní řidiče s dlouholetou praxí za volantem. Ti se vždy starají o pohodlí a bezpečnost přepravovaných osob. Ať už si u nás objednáte vnitrostátní nebo mezinárodní autobusovou dopravu, můžete se spolehnut na profesionální přístup a plnění sjednaných závazků. Klademe důraz na modernost, vysokou kvalitu a bezpečnost. Bez problémů zajišťujeme celostátní i mezinárodní dopravu s normami Euro.

Rádi dovezeme i Vás na místo určení! Zarezervujte si svůj termín zájezdu ještě dnes! Kontaktujte autobusovou dopravu TJ Dioss Nýřany!

Autodoprava - kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Sojková

Adresa: Benešova třída 745

33023 Nýřany

Mobil: (+420) 602 427 258

Telefon: (+420) 377 931 276

Ubytování

Vyhledáváte sportovní aktivity nebo odpočinek? Využijte možnost levného ubytování v Nýřanech.

Ubytovna Nýřany

Autobusová doprava

Nabízíme zajištění autobusové dopravy pro větší i menší skupiny osob, pro školy i sportovní oddíly.

TJ Nýřany - Autobusová doprava

Sauna

Chcete zapomenout na pár okamžiků z rušného dne? Přijďte nabrat síly do sauny v Nýřanech.

TJ Nýřany - Sauna

Tělovýchovná jednota TJ Dioss Nýřany se věnuje nejen sportovním aktivitám a zastřešení jednotlivých sportovních oddílů. Je i provozovatelem autobusové dopravy v Nýřanech. K dispozici máme pohodlné zájezdové autobusy a mikrobusy. Autobusovou dopravu jsme schopni zajistit nejen pro školy a sportovní oddíly, ale i pro skupiny osob, kteří potřebují hromadný dopravní prostředek, a to nejen pro cestu po České Republice, ale i do zahraničí. Doprava od TJ Dioss Nýřany je ideálním řešením pro cestování na turnaje,soustředění i výlety po okolí. Autobusová doprava je naší tělovýchovnou jednotou provozována již řadu let. Máme bohaté zkušenosti a kvalitní zkušené řidiče, kteří se vždy starají o bezpečí a pohodlí přepravovaných osob. Maximální obsazení autobusu je 49 míst, u minibusu 8 míst. Jezdíme i pro cestovní kanceláře a agentury. Rádi dovezeme i Vás na místo určení! Sjednejte si dopravu v Nýřanech i do okolí!