Billiard - TJ Dioss Nýřany

Billiard NýřanyPokud hledáte místo, kde se věnovat hře billiard v Plzni a jejím okolí, je náš sportovní billiárový klub Vaší správnou volbou! Billiárový stůl najde své místo nejen u Vás doma, ale také ve Vaší oblíbené hospůdce. Pokud se ale chcete věnovat této hře na profesionální úrovni, nabízíme hru na našich stolech, umístěných v sokolovně TJ Dioss Nýřany. Náš oddíl má cca 20-ti letou historii. Aktuálně máme 9 členů, jejich nadšení pro hru a věnování dosti času tréninku nás řadí mezi velmi úspěšné sportovní kluby. Hrajeme krajskou soutěž a pravidelně jsme v čelních příčkách tabulky.

Hra billiard

Stůl potažený kvalitním plátnem, dřevěné tágo, prach z modré křídy to jsou základní potřeby pro hráče tohoto krásného sportu. Hra billiard má nadšence po celém světě. V České republice je registrováno mnoho klubů. Ten náš, provozovaný pod záštitou tělovýchovné jednoty TJ Dioss Nýřany tvoří kvalitní hráči s výbornou sportovní základnou a talentem pro tento sport. Naši členové pravidelně trénují na 3 profesionálních vyhřívaných stolech "Soren Soggard", které patří k velmi kvalitnímu a dobře hodnocenému vybavení každé herny kulečníku. TJ Dioss Nýřany nám poskytuje dobré zázemí pro hru i pořádání turnajů.

Kulečník v Nýřanech

Hráči kulečníku TJ Dioss Nýřany se věnují karambolu, což je systémová hra na kulečníkových stolech o rozměrech 210 x 105cm. Karambol se dělí na 3 základní disciplíny, kterými se zabýváme. Jedná se o volnou hru, Kádr 52/2 a 1-band. Členové klubu jsou nadšenci pro sportovní billiard, který nabízí mnoho příležitostí ukázat i Vaše dovednosti. Rozviňte se i Vy v této nádherné osobní hře. Kluby billiardu v Plzni bývají dlouhodobě obsazené a nepřijímají do svých řad nové členy. Přijďte si s námi zahrát, a to na profesionální úrovni, či jen tak pro zábavu. Uvítáme každého nového člena. Pomůžeme Vám zvládnout nejen techniku, ale naučíme Vás i mnoho triků. Kontaktujte nás pro více informací!

kolo      den           datum      začátek              zápasy družstva           Nýřany

1.       Neděle       17.09. 17          11:00                Nýřany                    Petřín Plzeň B

2.       Sobota       07.10. 17          13:00                Strahov A                  Nýřany

3.       Neděle       15.10.17           13:00                Nýřany                     Žižkov D

4.       Sobota       04.11.17           11:00                Most A                      Nýřany

5.       Neděle       12.11.17           11:00                Nýřany                     Žizkov E

6.       Neděle       03.12. 17          13:00                Nýřany                      Harfa

7.       Sobota       13.01. 18          13:00                 Sokol Plzeň B             Nýřany

8.       Sobota       27.01. 18         11:00                  Petřín Plzeň B            Nýřany

9.       Neděle       04.02. 18         13:00                  Nýřany                     Strahov A

10.     Sobota       03.03.18          11:00                  Žižkov D                    Nýřany

11.     Neděle       18.03.18         13:00                   Nýřany                     Most A

12.     Sobota       24.03.18         11:00                   Žizkov E                    Nýřany

13.     Sobota       07.04.18          13:00                  Harfa                        Nýřany

14.     Neděle       15.04.18          11:00                  Nýřany                      Sokol Plzeň B

3. NOVOROČNÍ TURNAJ V KVARTÁCH

- KDE:   SOKOLOVNA NÝŘANY

- KDY:   SOBOTA  6.1.2018 OD 10:00

- SYSTÉM:  KAŽDÝ S KAŽDÝM, NEBO SKUPINY PODLE POČTU PŘIHLÁŠENÝCH HRÁČŮ

- PŘIHLÁŠKY:  OSOBNĚ V HERNĚ TJ DIOSS NEBO NA TELEFONU 730 899 468 p.VRBA

- UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:  31.12.2017

- SYMBOLICKÉ STARTOVNÉ:  50 Kč

- OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

JE ZVÁN KAŽDÝ PŘÍZNIVEC KARAMBOLOVÉ HRY

Stáhnout pozvánku ve formátu .docx

Billiard - kontakt

oddíl TJ Dioss Nýřany - oddíl Billiard

Předseda: Michal Vrba

Mobil: +420 730 899 468

Místo, kde trénujeme:

Sokolovna TJ Dioss Nýřany

Web: ceskykarambol.jvg.cz

Jedním ze sportů, který tělovýchovná jednota TJ Dioss Nýřany zastřešuje, je i hra billiard. Členové klubu jsou nadšenci pro sportovní billiard, který nabízí mnoho příležitostí ukázat i Vaše dovednosti. Oddíl TJ Dioss Nýřany - kulečník je místem i pro Váš rozvoj v této nádherné osobní hře. Pokud hledáte místo, kde se věnovat hře billiard jsme Vaší správnou volbou! Kluby biliardu v Plzni bývají dlouhodobě obsazené a nepřijímají do svých řad nové členy. Nýřanský billiard klub má prozatím pouze 9 členů. Máme již skoro 20-ti letou historii. Naši členové pravidelně trénují na 3 profesionálních vyhřívaných stolech "Soren Soggard". Nadšení pro hru billiard a věnování dosti času tréninku nás řadí mezi velmi úspěšné sportovní kluby. Hrajeme krajskou soutěž a pravidelně se umisťujeme na čelních příčkách herní tabulky. V sezoně 2016 jsme byli na 2 pozici v Krajské soutěži v technických disciplínách. Jezdíme hrát na soutěže po celé republice. Přidej se k nám i Ty!